“Uključi se – pokreni promjene u svojoj zajednici“

Pridružite nam se 24. studenog 2011. godine u 13 sati na proslavi završetka projekta

Uključi se – pokreni promjene u svojoj zajednici“

Učenici osnovne škole u Plaškom odašilju poruke o promjenama koje žele pokrenuti u svojoj zajednici.

O projektu: Uključi se – pokreni promjene u svojoj zajednici“

Projekt je, uz sponzorstvo British Councila, provodila udruga Slobodna škola u suradnji s udrugom Atelje Janja Gora. Sudionici projekta su bili učenici 7. i 8. razreda Osnovne škole Plaški koji su kroz radionice o aktivnom građanstvu artikulirali svoju viziju budućnosti u zajednici u kojoj žive, te su svoje ideje pretočili u glinu i izradili pločice koje će zajedno činiti zidni mural kojim ova skupina mladih želi započeti pozitivne promjene. Umjetnički dio priče je proveden uz pomoć Ateljea Janja Gora koji je svojim radom već afirmiran u zajednici. Svojim dolaskom dajete podršku afirmaciji mladih za aktivno sudjelovanje u inicijativama koje poboljšavaju kvalitetu života mladih i ostalih u zajednici. Dođite i osnažite ih.

Gdje?

Osnovna škola Plaški (u centru, iza crkve)

Kada?

u 13 sati, u četvrtak 24.11. 2011.

Tko?

Učenici, djelatnici škole, predstavnici udruga, British Councila, lokalne uprave

i SVI  koji se odazovu ovom pozivu

SU DOBRODOŠLI !

Srdačno Vas pozdravljamo i veselimo se Vašem dolasku

Dragana Bolješić Knežević, prof.

Udruga Slobodna škola